Вибори в Києві 2008
Парламентські вибори 2007
Указ Президента України
2 квітня 2007
Указ Президента України
25 квітня 2007
Указ Президента України
5 червня 2007 року
Указ Президента України
31 липня 2007 року
Офіційно
Виборче законодавство
Центральна виборча комісія
Політичні партії
Офіційні новини
Вибори 2006
Календар виборів
Партії та виборчі блоки партій у виборчому процесі
Політика
Акції та події
Виступи та інтерв'ю
Аналітика та статті
Економіка
Події
Інтерв'ю
Аналітика
Світ про Україну
06.10.2008

29.09.2008

23.09.2008

17.09.2008

16.09.2008

Голоси з діаспори

Допомагати здібним молодим людям, котрі мешкають у селах і мають нерівні з городянами стартові можливості, взявся Український Народний Союз Сполучених Штатів Америки. Це стипендії для талановитих українців – сиріт і напівсиріт. Однак нині ця програма діє тільки в одному виші – Національному університеті «Острозька академія».



Президентські вибори - 2004
Перший тур
Другий тур
Переголосування
Екзит-пол в Інтернете
Гостьова книга


Олег Соскін: Про події помаранчевої революції
Світ про Україну        
США допоможуть Україні в будівництві газопроводів у Європу

США допоможуть Україні в будівництві газопроводів у Європу

іctv


США розглядають варіант участі в проекті, спрямованому на прискорення транзиту газу територією України в Європу, повідомив помічник держсекретаря США Меттью Брізу.


Пропускна потужність цього проекту може становити 19 мільярдів кубометрів газу в рік, що дорівнює двом третинам від обсягу газу, що повинен буде транспортувати в Європу проект Nabucco, повідомив Брізу.



"В принципі, якщо цей проект здійснимо, то ми дуже зацікавлені в участі", - сказав він перед тим, як відправитися в Київ для обговорення деталей проекту.

"Зараз ми перебуваємо на концептуальній стадії", - додав Брізу.



"Ми вивчаємо дані... Нам потрібно буде ознайомитися з результатами техніко-економічного обґрунтування, а також вивчити можливості фінансування", - сказав він.

Україна є важливою ланкою маршрутів газових потоків з Росії й Центральної Азії в Європу.



Однак регулярні суперечки між Москвою й Києвом про ціну на газ змусили Євросоюз шукати нові шляхи для поставки енергоресурсів, такі як проект Nabucco вартістю $12 мільярдів.



Брізу повідомив, що український проект буде здійснюватися відповідно до  існуючого меморандуму про наміри між урядами України, Німеччині й Росії.



За матеріалами
Reuters



ua.korrespondent.net/business/533538



<<<    [Версія для друку]
Статті, що розміщуються в рубриці "Світ про UA-вибори", передруковуються з інших джерел без змін та редагування.
Vybory.osp-ua.info не завжди поділяє точку зору автора представлених публікацій.


Статьи, размещаемые в рубрике "Мир о UA-виборах", перепечатываются из других источников без изменений и редактирования.
Vybory.osp-ua.info не всегда разделяет точку зрения автора представленных публикаций.
Підписка на розсилку:
 
Опитування
Як Ви вважаєте, чи є підстави для проведення в 2008 році дострокових виборів Президента України
Так
Ні
Мені байдуже
Не визначився (-лась)




Милитва за Україну

Олег Соскін: Про економіку та нову владу
Друга вища освіта для представників місцевої влади
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном


     


© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2008.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт " Вибори в Україні: народ має знати правду" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua